Ogłoszenie

Administracja nie bierze odpowiedzialnosci za poniesione szkody!! Pamiętaj że robisz te eksperymęty na własną odpowiedzialność!! Gdyż coś się stanie administratorzy nie ponoszą winy!!

#1 2008-07-11 12:27:05

Mako$

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:TzDzgCLOUNfPqM:http://www.ves.com.pl/images/haft/dla%

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 2
Punktów :   

Bomba domowej roboty:

Jak skonstruować bombę z materiałów dostępnych w domu?

Jak skonstruować bombę domowym sposobem?

Wielu z was pewnie nieraz się zastanawiało, czy jest możliwe skonstruowanie bomby z materiałów dostępnych w domu (lub pobliskim sklepie) przy braku fachowej wiedzy i zagrożenia dla życia? Oczywiście tak.

Pewnie szukaliście też odpowiedniego przepisu, ale wszystkie albo były zbyt skomplikowane albo w języku angielskim, nieprzystosowane do lokalnej rzeczywistości. Dziś zakończą się wasze męki.

Aby skonstruować bombę będziecie potrzebowali następujących składników:

- metra sznurka (może też być sznurowadło)

- szklanka mąki

- dwa opakowania węgla leczniczego

- jedno opakowanie sody oczyszczonej

- woda

- ładowarka do telefonu komórkowego

- trzy średnie świece

- szklanka

- benzyna

- mąka

- papier do pakowania

- telefon komórkowy

Weźcie węgiel oraz sodę i rozpuście je w szklance wody. Następnie do tak przygotowanego roztworu włóżcie kabelek od ładowarki włożonej do kontaktu. Roztwór musi się wzbogacić w jony. Pozwólcie mu się energetyzować przez około dobę. Gdyby mama pytała, zawsze możecie powiedzieć, że przygotowujecie nawóz dla kwiatków. Gdy roztwór nabierze energii, wstawcie do lodówki, aby woda odparowała. Powinien tam spędzić kilka dni. Jeśli cała woda nie odparuje, nie przejmujcie się. To, co zostało z waszego roztworu, wrzućcie do garnka razem ze szklanką benzyny i świecami. Gotujcie na małym ogniu. Kiedy wszystko zamieni się w płyną masę, dodajcie tyle mąki, ile będzie potrzeba, by płyn przyjął konsystencję dość twardej masy. Gotową masę wyjmijcie na papier do pakowania i umieszczając w środku lont ze sznurka( który powinien być wcześniej namoczony w wosku) ukształtujcie ładna kulę lub laskę, jak wolicie. Następnie weźcie telefon komórkowy i zadzwońcie do swojego psychologa lub, jeśli takowego nie posiadacie, na posterunek policji, gdyż zamiar robienia w domu bomb świadczy, że potrzebujecie w trybie natychmiastowym fachowej opieki psychiatrycznej oraz nadzoru wyżej wymienionych władz.

Offline

 
Oceniajcie przepisy piszcie co o nich sądzicie czy wam wyszło. Nawet możecie dawać własne pomysł.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.labradory.pun.pl wwW.BENRDER-OBSTHOF.DE Powolanie sejmu 7 kadencji czy twardy czliwiek nie potrzebu przyhaciol świnka morska zapalenie pęcherza